HISTORIA - Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.

Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.
Lubaszcz 15
89-100 Nakło nad Notecią
Przejdź do treści

Menu główne:

HISTORIA

Szanowni Państwo!

    Pomorski  Ośrodek Maszynowy Spółka z o.o. - jest firmą powstałą w 1994 r po przeprowadzonej restrukturyzacji byłego Państwowego Ośrodka Maszynowego. Ponad 50-cio letnia tradycja i nabyte doświadczenie stały się wyznacznikiem osiągniętego poziomu techniczno - organizacyjnego. Spółka nasza od lat specjalizuje się w diagnostyce pojazdów samochodowych, która stanowi jeden z podstawowych obszarów działania. Wizytówką naszej firmy jest stacja diagnostyczna - najnowocześniejsza w regionie, dzięki której możemy dokonywać przeglądów technicznych wszystkich pojazdów samochodowych zarówno ciężarowych jak i osobowych. Drugim ważnym obszarem działań naszej firmy jest wykonawstwo konstrukcji stalowych, głównie hal produkcyjnych, wiat i kontenerów.
Konstrukcje wykonujemy w oparciu o dokumentację techniczną własną lub dostarczoną przez zamawiającego.Konstrukcje nasze zabezpieczamy antykorozyjnie poprzez malowanie dobrymi jakościowo farbami lub przez ich cynkowanie ogniowe.
    Od niedawna wkonujemy produkcję ze stali nierdzewnej dla potrzeb wędliniarskich i wyposażeń sklepów. Posiadamy również uniwersalny park maszynowy do obróbki skrawaniem wykonując produkcję i usługi w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, a firma nasza gwarantuje wykonanie jakociowo dobrych wyrobów w cenach konkurencyjnych oraz uzgodnionych terminach.
Pomorski Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o.
Lubaszcz 15
89-100 Nakło nad Notecią
pom@home.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego